KONST / Litografier / Färglitografi 16066305
nr 1606 6305
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 322/360, Gröna Lund 2000, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 37x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:16:13
16/3 10:42:42
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö